Strona startowa » Kursy » Kursy doskonalące » Kurs kierowników wypoczynku

Kurs kierowników wypoczynku (dawniej: Kurs kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży / Kurs kierowników kolonii)

Informacje dotyczące kursu

• czas trwania kursu: 10 godzin dydaktycznych
  • warunkiem organizacji kursu jest zgłoszenie się minimum 15 osób

Uwaga! Dla grup zorganizowanych

Istnieje możliwość organizacji "kursu kierowników wypoczynku" (dawniej: Kurs kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży / Kurs kierowników kolonii) dla grup zorganizowanych w dowolnym terminie na terenie kraju:

• terminy: każdy w ciągu całego roku według życzenia Zamawiającego
  • miejsce kursu: przyjeżdżamy do wskazanej placówki w Polsce

Najbliższe terminy kursów, ceny i promocje

najbliższy termin kursU: 18 - 19 maja 2024 - kurs odbędzie się - zapraszamy

kolejne terminy:  8 - 9 czerwca 2024

miejsce kursu:  Zespół Szkół Nr 26, Warszawa - Ochota, ul. Urbanistów 3, (sposób realizacji kursu w zależności od ilości zgłoszeń)

• cena kursu: 230 zł (obejmuje szkolenie, materiały szkoleniowe i certyfikat),
  • cena kursu poza Warszawą: 250 zł
  • PROGRAM KURSU - zgodny z:
    •          art. 92r ust.2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2015 r. poz. 2156, z późn. zm.).
    •          Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. poz. 452)
  • TELEFON KONTAKTOWY - 506 942 234 - pon. - pt. w godz. 11 - 17
  • Na zakończenie każdego bloku programowego - sprawdzian teoretyczno - praktyczny ( zgodnie z powyższym  Rozp. MEN: NA ZAKOŃCZENIE KURSU ORGANIZATOR PRZEPROWADZAĆ BĘDZIE EGZAMIN SPRAWDZAJĄCY ZDOBYTE PODCZAS KURSU WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW.)
  • ZAŚWIADCZENIA wg jednolitego WZORU określonego w w.w Rozporządzeniu MEN
  • Za dodatkową opłatą 15 zł - można otrzymać zaświadczenie tłumaczone na język angielski

Zgłoś chęć uczestnictwa wypełniając krótki formularz:

...