Strona startowa » Kursy » Kursy doskonalące » Kurs wychowawców wypoczynku

Kurs wychowawców wypoczynku (dawniej: Kurs wychowawców kolonijnych/kolonii)

Informacje dotyczące kursu

• W kursie mogą już uczestniczyć osoby pełnoletnie posiadające wykształcenie średnie, o dobrym zdrowiu psycho-fizycznym, nie karane
  • warunkiem organizacji kursu jest zgłoszenie się minimum 20 osób,
  • PROGRAM KURSU: zgodny z
    •          art. 92r ust.2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2015 r. poz. 2156, z późn. zm.).
    •          Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz. U. poz. 452)
  • nauka tylko w formie synchronicznej  - praktyka i wykłady (wg programu ramowego MEN
  • NA ŻYWO, Z MOŻLIWOŚCIĄ KONTAKTU Z TRENERAMI OTWARTYMI NA UDZIELANIE ODPOWIEDZI NA ZADAWANE PYTANIA, WE WSPANIAŁEJ ATMOSFERZE! - o czym nawet nasi zadowoleni absolwenci piszą wiersze:

Nowe pomysły, nowe metody,
    W inwencji twórczej zespół wyzwala,
    Zawsze się stara złamać przeszkody,
    W codziennej pracy wychowawcy kolonii.

Magiczna firma w magicznej Warszawie,
    Mądry personel, piękny jak marzenie,
    Każdy przyjazny człowiek ci powie,
    „IDKP EDUKACJA” to twoje szkolenie.

Jednym slowem DZIEKUJE ;-)

• Na zakończenie każdego bloku programowego - sprawdzian teoretyczno - praktyczny ( zgodnie z powyższym  Rozp. MEN:
    Na zakończenie kursu organizator przeprowadzać będzie egzamin sprawdzający zdobyte podczas kursu wiedzę i umiejętności uczestników.)
  • ZAŚWIADCZENIA wg jednolitego WZORU określonego w w.w Rozporządzeniu MEN
  • Za dodatkową opłatą 15 zł - można otrzymać zaświadczenie tłumaczone na język angielski

Uwaga! Dla grup zorganizowanych

Istnieje możliwość organizacji "kursu wychowawców wypoczynku" (dwaniej "kursu wychowawców kolonijnych") dla grup zorganizowanych w dowolnym terminie na terenie kraju!

• koszt kursu poza Warszawą: do negocjacji – cena wzrasta o koszty dojazdu trenerów

Najbliższe terminy kursów, ceny i promocje

najbliższy termin rozpoczęcia kursu (ZAJĘĆ):  18 maja 2024- KURS ODBĘDZIE SIĘ! ZAPRASZAMY, WOLNE MIEJSCA!

kolejnE terminY rozpoczęcia kursu (zajęć) -  8 czerwca 2024

• miejsce kursu  - Zespół Szkół Nr 26, Warszawa - Ochota, ul. Urbanistów 3 (sposób realizacji kursu w zależności od ilości zgłoszeń)
  • godziny zajęć:   9.00 - 18.00
  • koszt kursu - Warszawa: 270 zł - ;
  • koszt kursu poza Warszawą: 290 zł
  • TELEFON KONTAKTOWY - 506 942 234 pon. - pt. w godz. 11 - 17

Zgłoś chęć uczestnictwa wypełniając krótki formularz:

...